Reklamní potisk


tampontisk propisky

Tamponový tisk

je nejoblíbenější tradiční tisková metoda při značení barvou. Tato technologie používá silikonový plochý tampon k přenášení inkoustu na předmět s jemnými detaily a vysokou přesností, použitelný pro širokou škálu materiálů. Tamponový tisk umožňuje označování i zakřivených ploch.


uvtisk propisky

UV – digitální tisk

je plnobarevná, digitální technologie s použitím inkoustů vytvrzených UV zářením. Loga jsou přímo tištěna na povrch výrobku s vysokým rozlišením. Výsledkem je tisk ve fotografické kvalitě.

laserovy gravir propisky

Laserový gravír

je speciální laserová technologie, využívající laserové paprsky které odstraní vrstvu materiálu. Používají se na kovové materiály jako jsou kovové propisky, otvíráky, termohrnky a další předměty s kovovým podkladem.

Výšivka

Tato technologie je určena pro označení textilních výrobků. Jako první krok musí být každé logo individuálně naprogramováno na vyšívací stroj. Poté jsou loga vyšívaná na automatizovaných strojích přímo na textil. Pantone barvy jsou přibližné.

Sítotisk

je tradiční metoda tisku barvou pro označování plochých nebo zploštěných produktů s vysokou trvanlivostí a barevnou přesností. Sítotisk je tradiční způsob značení založený na inkoustu pro ploché nebo ploché výrobky s vysokou trvanlivostí a přesností barev. Během procesu sítotisku se barva přímo tlakem přenáší přes síto na povrch produktu a poté se tepelně zafixuje. Použití převážně na textilie, trička, tašky, polokošile…

Transferový tisk

je založen na tradičním sítotisku, avšak namísto přímého tisku na předmět je design vytištěn sítotiskem na přenosovém papíru a poté aplikován tepelným lisem na produkt. Transferový tisk je použitelný pro širokou škálu výrobků a má několik výhod oproti sítotiskovému tisku.


Sublimační tisk

je plnobarevná digitální technologie ve fotografické kvalitě. Designy jsou vytištěny speciálními barvami na přenosovém papíru a poté jsou na povrchu výrobku zapečeny. Sublimace je použitelná pro světle barevné polyesterové produkty a produkty se speciální úpravou pro sublimaci.

Kontrola zboží před tiskem

Důkladná kontrola kvality zboží před tiskem.

Kontrola kvality tisku

Kontrolujeme od prvního kusu kvalitu potisku na vybraném zboží tak aby byl každý kus naprosto totožný.

Balení a expedice

Po tisku a vytvrzení zboží balíme a připravujeme s pečlivostí k expedici.

REPROP – reklamní předměty NEJLEVNEJSIPROPISKY.cz REKLAMNI-PROPISKY-POTISK.cz PROPISKOMAT.cz